(+90) 212 422 67 67
Pergola Sistemleri

PanoRoof ile Çatınıza hareket getiriyoruz,

PANOCAM, PanoRoof ile hususi ya da ticari projelerinizin açık alan balkon ve çatıları için rahat, konforlu, ekonomik olan sabit ya da hareketli çatı açık alan kapama çözümleri sunuyor.

                      Panoroof Pergola Sistemleri

Özel insanlara özel tasarımlar…

PanoRoof Pergola; Olumsuz hava koşullarına dayanıklı, kış şartlarında rahatça kullanılabilen uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilen teknolojik ve estetik bir Çardak sistemidir.

Pergola ve tavan sistemlerimiz geniş nihai ve ticari uygulama alanları için her türlü hava koşullarında kullanılabilen gelişmiş çözümlerdir.

Sistemin etrafı katlamalı sürgülü cam ya da PC ile ayrıca kapatılabilir. Böylece mekânınızda kışın yağmurdan ve soğuktan etkilenmeden sıcak ve yaşanılır bir ortam oluşur.

Bahar aylarında ve güneşli güzel günlerde hareketli çatısı kolayca açılarak gökyüzünün güzelliğinden, güneşin sıcaklığından ve temiz havadan ödün vermeden özel ortamınızda size en güzel ortamları yakalamanızı temin ederken;

Aşırı sıcak günlerde ise güneş ışığı geçirmeyen özel tasarım kumaşı ile aradığınız serin gölgeyi sizlere sağlar.

Entegre edilmiş aydınlatma sistemi, uzaktan kumanda kontrolü ile daha şık ortamlar elde edilirken, uzaktan kumanda kontrollü kısma sistemi ile de mekâna uygun ışık yoğunluğu temin edilmiş olur.

Özel tasarım su çıkış kanalları ana taşıyıcılarla bütünleşmiş şık bir tasarıma sahiptir.

Alternatif renk seçenekleri, ısıya dayanıklı su geçirmez Blackout 3D kumaş seçenekleriyle ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Bahçelerde, çatı katlarında, ticari projelerinizde, restoran, çay bahçesi ve uygulatmak istediğiniz her yere değer katar.

Teknik Detaylar

Sistemin kapanması rayların içerisinde mevcut çelik tel yapılı kayış sistemi ile üzerindeki tentenin katlanarak geriye çekilmesi ile sağlanır.

Taşıyıcı arabada 6 adet dikey tekerlek sistemi kusursuz hareket etmeyi ve kumaşta iyi bir gerilme sağlanarak suyun sorunsuz bir şekilde tahliye edilmesini sağlar.

Her türlü hava koşullarında kullanılabilen gelişmiş çözümlerdir.

Sistemin taşıyıcı iskeleti ve ana bileşenleri alüminyumdan üretilmektedir.

“Taşıyıcı Profiller” üzerinde ağırlık olarak bir insanın yürümesinin sakıncası yoktur.

Taşıyıcı profil ve diğer profilleri E-60 malzeme ile DIN6063 Normlarında Alüminyum ekstrüzyon profilden mamul olup, otomotiv sektöründe kullanılan “Yüksek Dayanımlı Statik Toz Boya” ile kaplanmıştır. (Profiller isteğe bağlı renk seçenekleriyle sunulabilir)

Tüm hava koşullarına dayanıklı su geçirmez Blackout 3D Kumaş kullanılır.

120×80 ebatlı Alüminyum taşıyıcılar kullanılır. Tüm çatı ve yapılara kolayca uygulanabilir. Tüm bağlantı elemanları paslanmaz INOX malzemedendir. Kumaşın toplanması ve gerdirilmesi işlemi uzaktan kumandalı BECKER motor ile sağlanmaktadır. Tüm RAL Standart renk seçenekleriyle 2 YIL garantilidir.

× WhatsApp