(+90) 212 422 67 67
Plastik Ferforje Çit

FERFORJE ÇİT SİSTEMİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Plastik Gövde

Hammaddesi Yüksek Yoğunlukta Polietilendir. Güneş ışınlarına karşı dayanımını artırmak için UV katkılı hammadde kullanılmaktadır. PE Hayatımızın birçok noktasında kullanılmaktadır. Sağlığa zararlı değildir. Polietilene en az 50 yıl ömürlüdür.

Alüminyum Ayak

Ekstrüzyon yöntemi ile üretilen alüminyumdur. Ayakaltında ise Enjeksiyon yöntemi ile üretilen Alüminyum taban kullanılmaktadır. Kasetli sistemi uygun tasarıma sahiptir. Alüminyum korozyona uğramaz. Üst kısmına ise özel tasarım plastik başlık takılmaktadır.

Çelik Ayak

Çelik kutu profilden imal edilir. Çelik levhalardan özel kesilmiş flanşlar kaynak yöntemi ile ayağa birleştirilir. Profillerin korozyona uğramaması için galvaniz kaplanmaktadır. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Üst kısmına ise özel tasarım plastik başlık takılmaktadır.

Plastik Başlık

Hammaddesi yine YPPE’dir. Alüminyum ve Çelik için ayrı ayrı plastik başlık dizayn edilmiştir. Bu başlık ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ayrıca estetik açıdan son derece şık bir tasarıma sahiptir.

Modüler Sistem

Plastik modüllerin fabrika ortamında toplanarak montaja hazır hale getirilmesi çok önemlidir. Bu sayede hem ürünler daha düzenli bir şekilde toplamış olmaktadır. Modüler sistemde montaj süresi kısalmaktadır. 1 metre ve 1,5 metre olarak iki seçenek vardır.

Mükemmel Dayanım

Soğuk ve sıcaklarda kırılma olmayacak şekilde hazırlanarak üretilmektedir. -70 C ile +70 C sıcaklık aralığında sorunsuz kullanılmaktadır. UV katkılı YYPE hammadde kullanılmaktadır.

Boya Bakım Gerektirmez

Plastik gövde ve korozyona uğramayan ayaklar sayesinde boya ve bakım gerektirmez. Uzun yıllar zahmetsiz ve keyifle bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Sağlıklıdır

Plastik hammaddesi YYPE canlı sağlığına zararlı değildir. Hayatımızın birçok noktasında bu hammaddeden imal edilmiş ürünler vardır. Paslanma olmadığı için de sağlığa zarar vermez. Bu sebeple Okullar, Hastaneler, Park ve Bahçelerde güvenle kullanılmaktadır.

Dekoratif Görünüm

Modern görünümü ile mekânlarınıza zenginlik kazandırır. Özel tasarım çalışmalar ve çeşitli modeller ile sizlere geniş seçenek sunulmaktadır. Teknolojik makinalarda özel tasarlanmış kalıplarda standart dekoratif ürün imal edilmektedir.

Renk Seçeneği

Plastik gövde, metal yakalar ve aksesuar, siyah ve bej olmak üzere iki renkte boyanmaktadır. Tüm modellerimizin her iki renkte stokları mevcuttur.

× WhatsApp